Chráňte sa pred baktériami, vírusmi či plesňami.

Bez škodlivého chlóru

Odstráni baktérie, vírusy a plesne
Vytvorený film chráni povrch až 7 dní
Vhodné pre domáce zvieratá aj dlhodobo

Polymérová dezinfekcia PolyHMG odstraňuje baktérie, vírusy a plesne bez toxických a zdraviu škodlivých látok. Bezchlórová dezinfekcia je vhodná na dlhodobé používanie a to i pre deti a domáce zvieratá. Na povrchu zanechávajú polymérovú vrstvu, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami a slúži ako prevencia pred kontamináciou.
PolyHMG je plne certifikovaný ako biocidná látka. Je certifikovaný pre použitie v kategóriách A, B, C, T, M a V. Je účinný voči baktériám, vírusom a plesniam ako COVID, Legionella, HIV, Tuberkulóza, E.coli, MRSA či Candida.

PREČO JE POLYHMG LEPŠÍ AKO CHLÓR?

PolyHMG narozdiel od chlóru nemá žiaden zápach a je netoxický pričom je jeho účinnosť niekoľko násobne vyššia. Dezinfekcia na báze chlóru je účinná na povrchu maximálne 8 hodín pričom dezinfekčné prostriedky na báze polyméru si zachovávajú svoje vlastnosti niekoľko dní až mesiacov bez poškodenia akýchkoľvek materiálov.

Dezinfekcia priestorov

Kancelárie, úrady, školy, inštitúcie, nákupné centrá, výrobné podniky, sklady a haly, prevádzky verejného stravovania, fitness a wellness centrá, veterinárne ambulancie, kliniky a zdravotnícke zariadenia, domácnosti a pod.

Používame kombinovanú technológiu cielenej aplikácie polymérovej dezinfekcie pomocou foggerov a technológiu necielenej dezinfekcie ovzdušia pomocou ozónu.

Venujeme sa preventívnej dezinfekcii a aj represívnym zásahom.

  • povrchy a predmety
  • nástroje, stroje a prístroje
  • miesta častého dotyku
  • klimatizácie a rekuperácie
  • vzduchotechniku
  • vzduch

Naši zákazníci:

referencie cistenie v ziline prestige cleaning franke zilinska teplarenska
referencie cistenie v ziline prestige cleaning mz pneu